Zniżka NFZ

Informujemy, że posiadamy umowę ze Śląskim Narodowym Funduszem Zdrowia. Chcąc uzyskać zniżkę z NFZ należy: Udać się na badania wzroku do lekarza okulisty, który posiada umowę z NFZ. Po otrzymaniu druku wystawionego przez Lekarza należy udać się do punktu NFZ w celu wypisania i potwierdzenia recepty. Następnym krokiem będzie wizyta w Naszym salonie optycznym w […]

Więcej...
Nowy punkt

Już 3 września wielkie otwarcie nowego punktu przy Ul. Radockiego 200A w Katowicach. Od godziny 9.00 będziemy czekać na Was serdecznie z uśmiechem na twarzy. Promocja! -20% NA OPRAWY OKULAROWE I SZKŁA. Czas trwania promocji do 31.12.2018 r. Promocje nie łączą się ze sobą. Serdecznie zapraszamy do naszych salonów Blue Eyes.

Więcej...
„NAS TROJE I WIĘCEJ”

„NAS TROJE I WIĘCEJ” to szczególny program skierowany do rodzin wielodzietnych i osób potrzebujących pomocy. My również chcemy pomóc dlatego wprowadziliśmy dla wszystkich posiadaczy kart 30 % rabatu na oprawy okularowe.

Więcej...
„Aktywni Seniorzy”

Chcemy się dla WAS rozwijać dlatego od 25.08.2018 r. włączyliśmy się do realizacji programu „AKTYWNI SENIORZY”. Wszyscy posiadacze karty seniora uprawnieni są do 30 % rabatu na oprawy okularowe.

Więcej...